On-line přednášky

V dnešní době je určitě fajn mít možnost sledovat přednášku z pohodlí domova.

Nech se inspirovat a vzdělávej se mými přednáškami, které pomohly už více jak stovce žen 🙂

Přednáška: Proč sakra nemůžu zhubnout aneb jaké jsou nejčastější důvody toho, že kila nejdou dolů?

Věděla jsi, že na nezdar v hubnutí může mít vliv právě:

 • To, že jíme málo?
 • Nevhodné Složení našeho talíře?
 • Kvalita jídla?
 • Stav našeho střevního mikrobiomu?
 • Narušená hormonální rovnováha?
 • Náš spánek a cirkadiánní rytmus?
 • Nastavení mysli a chronický stres?
 • To, že se zaměřujeme jen na trénink?

Více o těchto častých chybách a taky řešení, jak na ně, se dozvíš právě na této přednášce .)


On-line Rozhovor na téma: Jak se stravovat v těhotenství s Markétkou Sobotkovou (zakladatelka cesty vědomého porodu)

Jak se stravovat v těhotenství

On-line Rozhovor na téma:Ako psychika vplýva na naše stravovanie, alebo prečo sa ti nedarí schudnúť u Baru Petrové na FB

Ako psychika vplýva na naše stravovanie, alebo prečo sa ti nedarí schudnúť?

5 Comments

 • Dáša

  Měla jsem možnost shlédnout všechny přednášky v rámci výzvy Buď FIT WOMAN a za mě naprosto TOP. Přednášející Hanka ví o čem mluví, je to vše srozumitelné, jsou zde příklady z praxe a hlavně je to o zamyšlení se sama nad sebou nikoliv nějaké nucení zázračných produktů. Motivovalo mě více přemýšet o tom co jím, udělat si čas na jídlo a najít si svůj režím, který mi vyhovuje a je v souladu s tím být FIT! Všem MOC DOPORUČUJI!

 • Petra

  Mám velmi bohaté zkušenosti s různými typy stravování a s dietami. Za svůj život jsem vyzkoušela snad všechny možné diety. Dokázala jsem zhubnout za týden 5 kg, ale také za týden 5 kg přibrat. I když si myslím, že teorii mám zmáknutou dobře, tak praxe už je hoší. Velmi se mi líbí Hanky styl, jakým předává své znalosti a know.how. Nejen, že mluví z vlastních zkušeností, ale především oceňuji to, že není žádnou bláznivou příznivkyní výživových stylů a „zaručeně účínných“ metod. Podle mě je tou skutečnou propagátorkou zdravého životního stylu a podle mě jě skutečnou fit woman 🙂

 • Míša

  Tuto skupinu jsem objevila teprve nedávno a byla to tudíž moje první absolvovaná přednáška. Je vidět, že má paní Hanka mnoho zkušeností, tento obor ji baví, je komunikativní a velmi velmi milá🥰. Ačkoliv nechci hubnout, odnesla jsem si z přednášky své…na váhu má vliv mnoho aspektů jak na přibírání, tak na hubnutí. Děkuji

 • Jarmila Tomášková

  Hani,
  moc děkuji za Tvoji přednášku.
  Za Tvoji Fb skupinu, za tvé vědomosti a přístup ke každé z nás žen.
  Uvědomila jsem si,že kvalitní potraviny, správná kombinace, individuální přístup a hlavně pomoc odstartovat poznání sama sebe, pochopit že pomalými krůčky, přijetí změn pohledu na jídelníček, přestat držet drastické diety a zbavit se pocitu hladu je pro nás ženy důležité.
  Můj AHA moment z přednášky je tento : „Kvalita spánku má vliv na moji hmotnost. „, vůbec jsem si kvalitu spánku nespojila s hmotností.
  Také přijímám že každý máme jiné potraviny které nám ženám vyhovují,jejich kombinace každé z nás pomáhá jinak.
  Chystám tužku a papír, začnu si psát co během dnes sním, v kolik hodin a foto dokumentaci snad dám taky. Tvůj názor mě totiž zajímá a taky zda jim málo nebo moc, co a jak upravit.
  Krásný den.❤️ 🙏

 • Lucia

  Dakujem za hodnotnu prednasku, ktora predcila vsetky moje ocakavania. Hanka je skusena nutricna poradkyna a velmi sa mi pacilo, ze okrem samotneho jedla riesila aj omnoho viacej- nastavenie mysle, stres, spanok a podvedomie. Prednaska bola maximalne profesionalna a zaujimava, velmi pekne dakujem za hodnotne informacie! Lucia (Vieden)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *