Vánoční dárek Zdravé recepty

Nejen Inspirativní recepty všedního dne

Inspirace na chutná a výživově bohatá jídla není nikdy dost. Tento e-book Ti přinese inspiraci na 88 pokrmů, které můžeš jednoduše zařadit do svého všedního dne. Z toho najdeš inspiraci na 30 snídaní a svačin včetně pečiva, 36 hlavních jídel včetně polévek a příloh, 22 dezertů a to pečených i nepečených.

99 % receptů je bez lepku, kravského mléka a cukru. U receptů také vždy najdeš značku (bez lepku, bez mléka, vegetariánský) a možné alternativy, kterými případně danou surovinu nahradit. Na své si přijdou i vegetariáni.


A protože Ti chci vždy dát něco navíc a vím, že získávání nových informací v oblasti výživy je pro každého z nás přínosem, přidala jsem k receptům 6 informačních témat a k tomu dalších více jak 30 info oken se zajímavými tématy z oblasti potravin a výživy celkově a také několik kulinářských tipů.


Věřím, že Ti e-book pomůže začlenit do svého jídelníčku pár nových výživných pokrmů a přinese nové a zajímavé informace. Klidně recepty obohať, vylepši a sdílej své výtvory pod #receptyvsednihodne a #drzimcukrnauzde

Nejen inspirativní recepty

Hanka