Nejen inspirativní recepty

Nejen Inspirativní recepty všedního dne

S 95 % klientek, které za mnou přichází, odhalujeme to, že jejich jídelníček obsahuje


  • málo bílkovin
  • málo kvalitních tuků
  • až moc sacharidů, zejména cukrů
  • málo vlákniny a opravdových potravin

Výsledkem takového jídelníčku je většinou nadváha, špatné psychické naladění, častá únava, chutě na sladké, špatný stav střevního mikrobiomu, nekvalitní pokožka, pleť, vlasy, oslabená imunita, a další.. Proto jsem vytvořila tento e-book, který Ti jako první krok pomůže jídelníček vylepšit a obohatit.

Navíc inspirace na chutná a výživově bohatá jídla není nikdy dost. Tento e-book Ti přinese inspiraci na 88 pokrmů, které můžeš jednoduše zařadit do svého všedního dne. Z toho najdeš inspiraci na 30 snídaní a svačin včetně pečiva, 36 hlavních jídel včetně polévek a příloh, 22 dezertů a to pečených i nepečených.

99 % receptů je bez lepku, kravského mléka a cukru. U receptů také vždy najdeš značku (bez lepku, bez mléka, vegetariánský) a možné alternativy, kterými případně danou surovinu nahradit. Na své si přijdou i vegetariáni.


A protože Ti chci vždy dát něco navíc a vím, že získávání nových informací v oblasti výživy je pro každého z nás přínosem, přidala jsem k receptům 6 informačních témat a k tomu dalších více jak 30 info oken se zajímavými tématy z oblasti potravin a výživy celkově a také několik kulinářských tipů.


Věřím, že Ti e-book pomůže začlenit do svého jídelníčku pár nových výživných pokrmů a přinese nové a zajímavé informace. Klidně recepty obohať, vylepši a sdílej své výtvory pod #receptyvsednihodne a #drzimcukrnauzde

Nejen inspirativní recepty

Hanka