Reference

Děkuji všem, co se na mě s důvěrou obrátili. Moc si toho vážím. Každý příběh a nastartování nové cesty, která nemusí být úplně hladká, ale postupně přináší ovoce, je pro mě tím, co mě na mé práci neskutečně naplňuje a baví. Pár referencí mých klientů najdete níže. Neodpustím si ale říci, že je to určitě jejich vlastní práce na sobě, píle, konzistence a vytrvalost, které jim přinesly kýžené výsledky. Já otvírám oči, ukazuji možnosti a jsem průvodcem na jejich cestě.


Zuzka

,,Jako celoživotní sportovkyně jsem si dlouhá léta myslela, jak vše ohledně stravování, pohybu, hubnutí a zdravého životního stylu zvládnu hravě sama. Po několika letech jsem si přiznala tento omyl. Začala jsem spolupracovat s Hankou a nyní dokážu vidět věci z úplně jiného úhlu. Je potřeba někdy ustoupit vlastnímu přesvědčení.

Systém od Hanky mne vtáhl do světa zdravé a zábavné stravy, vnitřního klidu a pohody, což se na mém těle a zdraví podepsalo lépe, než několik let různých diet a nesmyslů. Taky slova druhého člověka a jeho podpora udělá kus své práce, což mi bylo dokonale dopřáno.“

Zuzka, sportovkyně, 30 let

Potřebujete změnu? Vyberte si Hanku. Opravdu. Tohle říkám naprosto bez nadsázky. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že Hanka je systematická, velmi pečlivá a odborně vysoce kvalifikovaná profesionálka, která dokáže uvažovat o vašem tělu komplexně, což oceníte především v dlouhodobém horizontu. Líbí se mi taktéž lidský přístup a abych nezapomněl, samozřejmě viditelné výsledky!

Petr, ředitel společnosti

Woman

Hanku jsem oslovila z toho důvodu, že jsem malého vzrůstu a začínala jsem na sobě sledovat přibývání na váze. Hanka se mně začala pečlivě věnovat. Začaly jsme spolu spolupracovat na denní bázi, kdy jsem si psala jídelníček a ona ho průběžně vyhodnocovala. Každý týden jsme si volaly a vyhodnocovaly dosavadní posun a změny s nastavením cílů na další týden. Uvědomila jsem si, jak vlastně jím a kolik toho sním a kolik mohu sníst. Nejsem teď vázaná na to, že musím myslet, jestli si mohu dát ještě o kus masa či brambory více či méně. V jídle mám volnost. Za období naší spolupráce jsem zase začala pociťovat, že mi oblečení sedí o dost lépe než dříve. Největší přínos vidím v tom, že se nemusím stresovat myšlenkami nad přibíráním na váze, jelikož nastavení jídelníčku od Hanky mně umožňuje se najíst dost a netrpět hladem a zároveň i s mými výškovými proporcemi vypadat dobře.
Hanku bych doporučila všem, co se chtějí zaměřit na svůj jídelníček se snahou snížit nejen svou váhu, ale také své tělesné míry. A určitě těm co stále přemýšlejí nad tím co mohou a nemohou sníst, aby nevypadali řekněme opticky výrazně  a ulevili tak tělu, které je ve stresu.
Hani moc děkuji.

Petra, Projektová manažerka, malé dítě, 37 let

Reference

Díky absolvování koučinkového programu s Hankou konečně vím, jak si skládat vlastní jídla, zmírnila se mi chuť na sladké, cítím více energie a lépe se mi spí. Ztráta několika cm byla jen bonusem 8 společných týdnů 🙂 Vše se dá zvládat i za běžného pracovního nasazení a jde to i v případech, kdy mi zdravotní stav s kolenem neumožňuje až tolik pohybu, jako bych chtěla.“

Ludmila, speciální pedagog, 54 let

David

Přednáška od Hanky v oblasti výživy u nás ve firmě byla velmi poučná a interaktivní. Správné způsoby vyváženého stravování byly představeny na konkrétních případech a snadno pochopitelné. Vše je navíc založené na konkrétních zkušenostech Hanky a nejedná se tak pouze o bezduché opakování pouček, kterých každý slyšel a četl desítky.“

David, Project Manager

Štěpán Zídek

Jídlo jsem za své profesionální sportovní kariéry moc neřešil, při nynějším sedavém zaměstnání už to byla nutnost, abych celý den dobře fungoval. Hledal jsem profesionála, který ví co dělá a v tomto směru mi může komplexně pomoci, což Hanka splnila na 100%.

Spolupráce s Hankou pro mne byla inspirativní nejen v oblasti výživy, ale také celkového životního stylu. Společně jsme v mém denním režimu nastavili několik principů, kterých se stále držím a díky tomu se cítím stále lépe! Spolupráci s Hankou bych tedy doporučil všem, kteří touží po zásadní změně ve svém životním stylu. 

Štěpán, Projektový manažer v IT

2 Comments

  • Eva

    Na Hance obdivuji její skutečný zájem o oblast výživového poradenství, neustále se chce zlepšovat, je velmi trpělivá a naslouchá potřebám klientů. Díky tomu jsem se rozhodla pro koučink a dosáhla jsem přesně svého očekávání – dozvěděla jsem se více o výživě, dostala spoustu tipů na fajn suroviny a recepty a díky tomu dosáhla změn nikoliv převratných ale trvalých. Vše je na člověku a Hanka je připravena pomoct každému do míry jeho vlastního zájmu. Držím palce Hance i vám.

  • Tereza

    Kdo chce zdravou změnu, tak doporučuji jedině s Hankou.
    Má neuvěřitelný přehled o všem. Je milá a opravdu starostlivá. Tomu co dělá opravdu rozumí. Jsem nadšená. Dostala jsem spoustu nových tipu nejen o výživě. Vše vám pečlivě vyhledá , zapíše, poradí.
    Pokud ještě váháte tak doporučuji jedině spolupráci s Hankou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *