Konzultace

Konzultace se mnou probíhají on-line nebo osobně. Záleží na formě domluvy. Aktuálně si můžeš si vybrat z následujících možností.


Konzultace pro stávající klienty

Pokud jsme spolu již spolupracovali, případně máš zakoupený jakýkoli program nebo E-book Fit Woman ode mě a někde ses na své cestě zasekla, ráda s Tebou situaci proberu, aby ses zase posunul/a dál.


Jednorázová konzultace pro nové klienty

Pokud jsme spolu ještě nespolupracovali, ale máš zájem o jednorázovou konzultaci, kde probereme Tvou aktuální situaci a pomohu Ti rozklíčovat základní otázku, kterou aktuálně řešíš a dám své tipy a doporučení formou reportu z konzultace, neváhej mě kontaktovat. Budu po Tobě ale chtít vyplnit několik informací (zodpovědět několik otázek a vyplnit harmonogram životního stylu a jídelníček za alespoň 4 dny), aby pro Tebe byla konzultace maximálně přínosná.


Konzultace ohledně způsobu, kterým Ti mohu pomoci na Tvé cestě

V rámci úvodní 20 min. konzultace se pobavíme o tom, co Tě ke změně jídelníčku a životního stylu přivádí. Vydefinujeme si Tvůj hlavní problém a nastíníme jeho možné řešení. Pokud budeš s návrhem a konzultací spokojená, zahájíme dlouhodobou spolupráci tak, abys našla řešení na ten palčivý problém, který třeba i několikrát denně řešíš. Nebudeš v tom sama a já budu Tvým průvodcem na Tvé cestě.


Začni cestu za svým lepším já ještě dnes. Ráda budu Tvým průvodcem. Pokud si nevíš rady s výběrem služby, neváhej se na mě obrátit. Stačí vyplnit kontaktní formulář.