Individuální transformační mentoring

Chceš ve svém životě opravdu udělat změnu a posunout se dál? Opustit staré stereotypy a jednou provždy vyřešit situaci, která Tě už dlouhodobě trápí a hledání jejího řešení vyčerpává?


Co Ty aktuálně nebo dlouhodobě řešíš?

  • Je to snad už několikátá dieta, která skončila neúspěchem a marným pokusem shodit přebytečná kila?
  • Jsou to neustále chutě na sladké a myšlenky na jídlo?
  • Nebo cítíš, že Tě jídlo ovládá více než by bylo zdrávo? Nabourává Tvůj večer, kdy vezmeš lednici útokem nebo je naopak Tvým strašákem na oslavách, svatbách, o Vánocích? Bojíš se, že zhřešíš a přibereš i z malého dezertu?
  • Už si sama sebe kvůli zmařeným pokusům nevážíš a pochybuješ o sobě? Myslíš si, že snad už žádná cesta k fit tělu neexistuje?
  • Nebo snad dlouhodobě cítíš únavu, nepohodlí, vyčerpanost a víš, že jídlo máš na druhé koleji a řešíš ho až na posledním místě?
  • Stává se Ti, že jsi po obědě nebo i snídani unavená a dlouhodobě nemáš energii na svůj život, který bys chtěla žít, na sport, business, rodinu či další aktivity?
  • A nebo jsi naopak ten člověk, který potřebuje nabrat svalovou hmotu, přibrat, ale nedaří se Ti To – kapacitně cítíš, že to Tvůj žaludek nezvládá nebo víš, že máš vnitřně zakořeněnou obavu z toho sníst prostě víc?
  • A co Ty, která bojuješ s ženským cyklem, víš, že strava a životní styl ho můžou ovlivnit tak moc, že o cyklus můžeme přijít nebo si ho znepříjemnit bolestmi a špatnou náladou?

Tyhle otázky a životní situace Ti nepomůže vyřešit jídelníček na 14 dní nebo jednorázová konzultace.

Vyřešení takových výzev vyžaduje dlouhodobou trvale udržitelnou změnu životního stylu, stravovacích návyků a změnu mindsetu. Jedině postupnými kroky a změnou každodenních návyků můžeš k této trvalé změně dospět a konečně se cítit v této oblasti svobodná.

Ano, chce to velkou práci a nasazení z Tvé strany, ale ten výsledek stojí za to! Sama jsem si tím prošla.

Představ si, že bys najednou svůj palčivý problém v životě vyřešila. Jaký by potom Tvůj život byl? O co by byl krásnější? Co by Ti to všechno přineslo?

Věř, že i problém, který Ti nyní přijde neřešitelný, má řešení a můžeme ho spolu rozlousknout a vyřešit ho. Nepůjde to ale jednou konzultací, ani třemi, ale vzájemnou důvěrou a společnou cestou po dobu minimálně rozjezdu Tvé nové cesty.

Protože chci, abys vyřešila vše, co vyřešit potřebuješ a vím, že spousta témat se ještě v průběhu spolupráce objeví, otevře, … nabízím Ti sebe jako průvodce po dobu minimálně 3 měsíců.

Vím totiž, že za tuto dobu už můžeš trvale udržitelnou změnu nastavit a potom si budeš umět poradit i sama a sama si nejen výživové otázky vyřešit. Budeš rozumět tomu, co a kdy jíst, v jakém množství, jak naložit se stresem, stravováním v rámci cyklu, jak zhubnout, přibrat, jak vyřešit svůj emoční vztah k jídlu, jak si nastavit denní rytmus a mnoho dalšího.


Jsi rozhodnutá jednou pro vždy svůj problém vyřešit?


Na úvodním callu se poznáme a probereme to, jaký problém řešíš a jak bych Ti mohla pomoci. Pak se sama rozhodneš, jakou cestu si vybereš. Svou spolupráci zakládám na intenzivní spolupráci, maximální upřímnosti a důvěře. Sama do ní dávám vše a to očekávám i z Tvé strany. Jedině tak má spolupráce největší efekt.


Má cesta taky nebyla vůbec jednoduchá, ale ten pocit vyřešení, je k nezaplacení 🙂 Jestli chceš, mrkni na můj příběh ve zkratce.

Mrkni taky, co na spolupráci se mnou říkají mí klienti.