Má filozofie

Zastávám názor, že ke zdraví a osobní spokojenosti, nejen se svou postavou, nevedou zkratky a zázračné diety, ale dlouhodobě udržitelný přístup. Přístup založený na vhodném individuálním stravování a životním stylu, který nám právě v daný okamžik a životní etapě přináší ty nejlepší možné benefity.

Ze své vlastní zkušenosti mohu říci, že vím, jak náročné je snažit se zhubnout nějaká ta kila bez detailnějších znalostí výživy, a navíc v prostředí, které tomu příliš není nakloněno. Není to žádná procházka růžovým sadem. Také vím, že není snadné naopak přibrat, přestože se někomu může zdát, že si přece můžeme dát „mekáče“, nadlábnout se všemožným sladkým a kila nahoru půjdou sama. Ale z dlouhodobého hlediska vede tudy cesta? Nebo je to spíše krok k dalším pozdějším komplikacím? Odpovězte si sami… Být fit a zdravý neznamená být vyhublý a být v restriktivním a velmi omezujícím režimu. Pro mě to znamená být silná a užívat si život naplno. K tomu ale potřebujeme pořádné palivo, které svému tělu dáváme, ať už jsme pracovně hodně vytížená osoba, máma nebo třeba studentka.

Pracuji na bázi mentoringu založeném na na intenzivní komunikaci a edukaci nejen v oblasti výživy, kdy jsem pro své klienty oporou a zároveň průvodcem na nalezení té vlastní správné cesty. Vztah zakládám na důvěře, pochopení a dlouhodobě udržitelném přístupu nejen k výživě jako takové. Každý jsme v jiné životní etapě a startovací pozici a tohle všechno je třeba zohlednit a zakomponovat do životního stylu. Přirozené, minimálně zpracované potraviny jsou však z mého pohledu základem stravování. Benefity opravdového jídla jako je zlepšení kvality pleti, vlasů, spánku, koncentrace, úbytky hmotnosti, zvýšení energie pro práci, sport, snížení únavy, zlepšení zažívání, optimalizace postavy a celkově zdraví, jsou opravdu skvělé. Určitě stojí za to svůj životní styl zhodnotit a udělat ten nejlepší možný další krok pro vytěžení maxima. Všichni se vždy můžeme posunout k lepšímu.

Nejsem tu od toho, abych Vám zakazovala nebo přikazovala, co smíte, nesmíte jíst, vytvářela seznamy „zakázaných potravin“ nebo diktovala kolik minut denně se máte a jakým přesným stylem hýbat. Jsem tu proto, abych Vám poskytla podporu, kvalitní informace a byla průvodcem na nalezení té Vaší nejlepší cesty ke zdraví a osobní spokojenosti. Nečekejte, že to bude úplně snadné, nebo tu zodpovědnost dokonce převezme někdo za Vás. Vy jste tou první osobou, která se musí chtít na novou cestu dát. Věřte mi ale, že ta změna, ať už bude jakkoli velká, bude stát za to! Společně do cíle určitě dorazíme.

Jsem tu pro Vás připravena odstartovat a jít s Vámi cestu za Vaší lepší budoucností. Kontaktujte mě ještě dnes.

S láskou Hanka

Vím, jaké to je hubnout, přibrat i řešit vleklé zažívací problémy a špatný emoční vztah k jídlu. Sama jsem si Tím prošla.