Kdo jsem

Jak už jste si mohli povšimmnout, jmenuji se Hanka. Odjakživa mě lákalo cokoli nového, co můžu tvořit a budovat. Při studiu na VŠ jsem začala pracovat jako projektová manažerka. Práci na různorodých projektech se věnuji se zalíbením dodnes. Mojí životní vášní se ale stal zdravý životní styl se zaměřením především na výživu.

Tato cesta nebyla náhoda. Byly doby, kdy pro mě jídlo byly jakousi útěchou. Dokázala jsem sníst celou Milku na posezení, večerní lednička a špajz byly moji velcí kámoši a zároveň největší strašidla. To ale dlouhodobě nebylo fajn řešení, což jsem si uvědomila nejen kily navíc, což pro mě jako závodní sportovkyni bylo něco absolutně neobvyklého. O tomto tématu se v té době nikde nemluvilo. Obula jsem se do toho sama a svou pílí s touto situací bojovala. Nebyla to snadná cesta už jen proto, že se mi začaly ruku v ruce s tímto chováním prohlubovat mé problémy s pálením žáhy, žaludkem a zažíváním celkově. Kvůli zdravotním problémům (právě vleklé záněty žaludku) jsem později naopak zažila i stav, kdy jsem se po zákazech od lékařů jíst cokoli nejen tučného, naopak jídla bála. Dlouho jsem pátrala po příčině, až jsem si řekla, že skončím se všemi těmi léky, které jsem měla naordinované. Podařilo se mi vypátrat, že problém mi způsobují lepek, česnek a kravské mléko. Ty jsem z jídelníčku vyřadila a přešla na přirozenou stravu, a to včetně slušné dávky tuků, které mi najednou vůbec nevadily, a já tak začala své tělo vyživovat. Navyšování jídla samozřejmě také nebyla sranda, ale vyplatilo se. Najednou se začaly zlepšovat nejen mé krevní testy, ale hlavně jsem se konečně začala cítit plná energie, únava byla ta tam a energie na práci, blízké lidi a sport mám taky spoustu.

Když jsem takto sama na sobě zjistila, jak velký vliv na naši psychiku, pohodu, kondici, výkonnost a celkově zdraví právě výživa může mít, nenechávalo mě to klidnou (doslova mě to fascinuje) a pustila jsem se do studia této problematiky hlouběji prostřednictvím knih, kurzů, škol, konferencí atd.

Postupně jsem se posunula až tak daleko, že s nadšením tyto informace předávám dál, abych umožnila i Vám ostatním cítit se ve svém těle super a budovat pevné zdraví, přestože třeba nemáte až tak komplikované potíže, jako jsem měla já.

„Zdraví a osobní spokojenost jako klíč k úspěchu.“

Motto by Hanka

Nechci se tu o mé osobě už déle rozepisovat…Myslím, že nejsnazší a nejrychlejší obrázek o tom, kdo jsem, si uděláte pohledem na několik hesel a fotek z mého života, případně mrkněte na INSTAGRAM, kde sdílím to, co mi dává smysl, líbí se mi a je součástí mého života.

Ráda sportuji

Zdravý životní styl se stal mou vášní

Příroda mě nabíjí

Cestování mi otevírá obzory

Ráda se setkávám s lidmi, trávím čas s přáteli a blízkými

Neustále se vzdělávám a pracuji na sobě


Mé oblíbené životní motto: „Ať už si myslíš, že to dokážeš, nebo nedokážeš, v obou případech máš pravdu“

Henry Ford